Український телекомунікаційний провайдер, компанія «БЕСТ», зробила значний внесок у відновлення та модернізацію інфраструктури Державного податкового університету (ДПУ), надавши університету мережеве обладнання. Цей дарунок значно підвищить пропускну здатність локальної мережі університету, сприяючи його швидкому відновленню.

Внаслідок активних бойових дій та окупації Ірпеня, ДПУ зазнав значних руйнувань, зокрема, мережева інфраструктура була критично пошкоджена. Відтоді університет веде активні роботи щодо відновлення своєї інфраструктури.

Компанія «БЕСТ», відома своїми телекомунікаційними послугами в Києві, Київській та Житомирській області, використовує свою власну оптоволоконну мережу надання високої якості послуг. Їхній внесок у відновлення мережевої інфраструктури університету становить важливий крок на шляху переходу з дистанційного (онлайн) навчання до повноцінної очної (офлайн) форми навчання.