До Державного податкового університету завітали б’юті майстри “BEAUTY vol.” з Києва, щоб підтримати науково-педагогічний колектив вишу, працівників, які постраждали від російської агресії. Тих, хто втратив житло, отримав значні пошкодження майна, а також тих, хто у повсякденному житті через фінансовий стан не може дозволити собі б'юті-процедури. Організатор заходу  Благодійна організація «Волонтерський Рух Ірпеня».

Серед фахівців, які у вільний від роботи час навідалися до Університету були майстри манікюру, перукарі, візажисти та масажист. Таким чином “BEAUTY vol.” влаштували день краси у Податковому.

Стрижка, зачіска, моделювання брів, масаж та манікюр - чимало представниць прекрасної половини колективу виявили бажання отримати такі послуги безкоштовно та долучитися до благодійного заходу.

Фахівці BEAUTY Vol. переконані, що кожен день наближає нас до Перемоги. Саме зараз час об’єднуватися, допомагати та дбати про зовнішній вигляд. Не відкладати життя на потім, робити, планувати, створювати те, що зробить життя комфортним.

Багато науково-педагогічних працівників Університету постраждали внаслідок російського вторгнення та зазнали чималих збитків. Вони як ніколи потребують будь-якої підтримки та допомоги.

Податковий вдячний волонтерам, які зробили справжній подарунок університетській родині у цей складний час.

Разом ми сильні та незламні!

photo 5391292041318743091 y

photo 5391292041318743090 y