Згідно з рішенням Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 26.09.2022 р. (протоколом №251), затвердженого наказом МОН України№223-л від 27.09.2022 року, Державному податковому університету (далі Університет) надано ліцензію на провадження освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти, що дає йому можливість здійснювати освітню діяльність по підвищенню кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, представників інститутів громадянського суспільства за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування».

У Центрі післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання, який є структурним підрозділом Університету, систематично здійснюється моніторинг якості надання освітніх послугу сфері післядипломної освіти відповідно до Стандартів  вищої освіти, що дає змогу щорічно проводити курси підвищення кваліфікації для більш ніж 1000 учасників на високому рівні.

Програми підвищення кваліфікації та рівень професійного викладання в Університеті відповідають вимогам якості освіти, що підтверджується рейтинговою оцінкою 4,7 з 5,0, відповідно до інформації, яка розміщена на вебпорталі "Портал управління знаннями" Національного агентства України з питань державної служби.

Колектив Університету постійно працює над удосконаленням та актуалізацією програму сфері післядипломної освіти і запрошує учасників пройти курси підвищення кваліфікації за такими програмами:

1. Ділова мова та комунікативний етикет.
  2. Ефективна комунікація та якісна взаємодія у особистісній і професійній сфері.
  3. Запобігання корупції.
  4. Кримінально-правова охорона прав і свобод людини та громадянина.
  5. Писемна комунікація державного службовця і мовленнєвий етикет.
  6. Психологія управління.
  7. Статистичний аналіз даних.
  8. Стратегічне державне планування та розвиток середньострокового бюджетного планування.
  9. Стратегічне планування та управління місцевим розвитком.
  10. Стратегія реформування системи управління державними фінансами.
  11. Тайм-менеджмент державного службовця та посадової особи місцевого самоврядування.
  12. Управління державними інвестиціями.
  13. Управління персоналом в органах влади.
  14. Управління процесами фінансового моніторингу

Державний податковий університет має потужний кадровий  потенціал, достатню матеріально-технічну базу та ефективний досвід впровадження освітньої діяльності  у сфері післядипломної освіти, що забезпечує постійне удосконалення наявних та розробку нових програм підвищення кваліфікації.

Про нові напрацювання та актуальні пропозиції щодо курсів підвищення кваліфікації очікуйте в наступних анонсах.

За консультаційною допомогою звертайтесь до Центру післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання:

+38(098)5735432

Кабінет 13, 16

Корпус L

Київська обл., м. Ірпінь, вул. Садова 86-а.

photo 5307808992459866273 y