Конкурс проводиться до 15 квітня 2023 року. Організатори – кафедра мовної підготовки та соціальних комунікацій факультет соціально-гуманітарних технологій та менеджменту

Номінації:

• Розквітай, мій дім! Розквітай, мій рід!
  • Україна нездоланна
  • Україна єднає серця
  • Чорно-біле фото

Конкурсні роботи (3 світлини) подаються до 10 квітня 2023 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з позначкою «На Фотоконкурс».

15 квітня – оголошення переможців Конкурсу на сторінці кафедри мовної підготовки та соціальних комунікацій: https://dpu.edu.ua/kaf-mov-pidhotov-ta-sotskm  та у соцмережах:

Вимоги до конкурсних робіт:

До розгляду приймаються світлини 2022-2023 рр.

Конкурсні роботи подаються у цифровому форматі та мають відповідати вимогам:

• цифровий знімок: файл у форматі JPEG;
  • колаж та комп'ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту;
  • формат світлин 13 х 18 і більше, три світлини від учасника.

Увага! Потрібно подати окремим документом наступну інформацію:

контактні дані (прізвище, ім'я, по батькові, назву навчального закладу, e-mail, контактний телефон), а також про конкурсні світлини: де були зроблені (назва заходу, населеного пункту), коли були зроблені (дата) та короткий опис.

Оргкомітет Конкурсу