Державний податковий університет запрошує учнів 9-11 класів та студентів коледжів усіх регіонів України стати учасниками VII Всеукраїнського інтелектуального конкурсу «Податківець майбутнього».

Захід організовано з метою пошуку та підтримки талановитих учнів, роз'яснення ролі та значення Державної податкової та Державної митної служб України, популяризації податкової та митної грамотності серед учнів, аналізу й запровадження сучасних інноваційних освітніх технологій навчання в Україні.

Конкурс не несе фінансових зобов'язань. Для участі необхідно заповнити онлайн-заявку.

Організаційний комітет:

▪️ Відділ профорієнтації, кар`єрного розвитку та доуніверситетської підготовки ДПУ

+38 (068) 619 31 31

+38 (073) 619 31 31

+38 (044) 363 27 29

вул. Садова, 53, каб. 106 корпусу Р, місто-герой Ірпінь, Київська область

▪️ Факультет податкової справи, обліку та аудиту ДПУ

+38 096 388 79 39 (Марина Іванівна)

Положення про конкурс "Податківець майбутнього"