Оголошуємтся прийом заявок на фотоконкурс «Мій Незламний університет», присвячений 101-ій річниці з дня заснування закладу освіти.

Конкурс проводиться з метою показати красу та міцність Університету, а ще підтримати одне одного та бути ближчими у такі нелегкі часи.

У конкурсі можуть взяти участь студенти, співробітники та випускники ДПУ.
Щоб подати заявку на участь, необхідно зробити фото на задану тему або знайти їх у своїх архівах.

Фотоконкурс проводиться за наступними номінаціями:
- Рік Незламного
- Мій перший курс
- Бути студентом ДПУ – це гарт та натхнення!
- Подія в ДПУ
- Природа та подорожі з ДПУ
- Міжнародна діяльність ДПУ

Світлини мають бути авторськими (тобто зроблені безпосередньо учасником конкурсу).

Ще важливі правила: надсилайте не більше двох фотографій на одну номінацію у вигляді .jpeg та обсягом від 1 до 10 Мб (не забудьте дати ім'я кожній роботі у назві світлини).

Заповнити заявку та завантажити роботи в Гугл-формі

Беручи участь у конкурсі, автор дає право вишу використовувати конкурсні фотографії у своїй роботі.

Дедлайн – 28 листопада 2022.

Підсумки конкурсу підіб'ємо на тижні святкування 101 річниці університету, найкращі фотороботи будуть представлені на сайті ДПУ у рамках заходів, присвячених святкуванню річниці університету.

З нетерпінням чекаємо ваших творчих робіт! Всім нескінченно натхнення!

Переможці конкурсу будуть заохочені адміністрацією університету.