Попри всі виклики, які спіткали нас сьогодні, Музей історії Державного податкового університету продовжує екскурсійну роботу зі студентами, гостями університету та міста

Плануючи свій візит до музею, просимо вас враховувати особливості організації екскурсій:
• музей історії університету приймає відвідувачів за попереднім записом щовівторка та п’ятниці з 13:00;
• оглядові екскурсії у вихідні дні можливі за умови попередньої заявки упродовж робочого тижня, але не пізніше 14:00 п’ятниці;
• якщо під час екскурсії оголошується повітряна тривога, група екскурсантів у супроводі екскурсовода зобов’язана спуститися в укриття до її завершення.

*Для попереднього запису та деталей звертайтеся за тел. +380 (98) 609 79 79 (Ольга Іванівна).

Тривалість екскурсії - 1:20 хв.

Музей #ДПУ - скарбниця пам’яті, поваги, історії та перемог! Чекаємо всіх, хто бажає доторкнутися до понад 100-річної історії навчального закладу, відвідавши наш музей.