Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію професорки середньовічної історії релігій в Університеті Лідса (Велика Британія) Emilia Jamroziak «Is medieval economic history only about the past?»

Дата та час: 18 травня о 19:00.

Короткий опис до лекції:

Ця лекція познайомить аудиторію з тим, як працює міждисциплінарна сфера гуманітарних наук і допоможе зрозуміти її обмеження. Спікерка пояснить, як медієвістика вивчає досучасну історію та які її ключові сильні сторони і переваги перед стратегією однієї дисципліни, розповість про «міжнародні» та «глобальні» виміри у формуванні дослідницьких питань та підходів, враховуючи різні національні традиції та парадигми. Лекція має бути корисною для тих, хто цікавиться методологією та роллю академічного вивчення минулого.

Лінк на реєстрацію.

Міжнародна освітня ініціатива реалізується фондом K.Fund Василя Хмельницького під егідою Міністерство освіти і науки України за грантової підтримки Ukrainian Startup Fund.

Emilia Jamroziak - випускниця Університету імені Адама Міцкевича у Познані (Польща), де отримала ступінь магістра, та Центральноєвропейського університету в Будапешті (Угорщина). В Університеті Лідса (Великобританія) отримала ступінь PhD та опублікувала 3 монографії, присвячені різним аспектам середньовічної монастирської соціальної та культурної історії у північно-західній та східно-центральній Європі. Була стипендіатом Гумбольдта в Дрезденському технічному університеті (Німеччина) у 2015-2016 та стипендіатом Марії Кюрі в Ерфуртському університеті (Німеччина) у 2019-2020. Емілія є членом Організації середньовічних досліджень Центральної Європи (MECERN) та Головою програми дослідницьких стипендій імені Яноша Бака.

Є досвідченим науковим керівником докторантури та куратором аспірантів.

Телеграм канал та FB сторінка Ukraine Global Faculty. Приєднуйтесь!