28 квітня 2023 року директор Навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи, к.ю.н., доцент Олена Калганова та професор кафедри кримінальних розслідувань, к.ю.н., доцент Тетяна Яцик взяли участь у роботі VII Міжнародної науково-практичної конференції «Україна в умовах реформування правової системи: сучасні реалії та міжнародний досвід», яка була організована юридичним факультетом Західноукраїнського національного університету.

Головною метою конференції була активізація міжнародного освітньо-наукового співробітництва, обмін практичним досвідом, привернення уваги провідних наукових та ділових кіл до нових перспектив, що відкриваються на українському ринку освітніх послуг, демонстрація позитивних змін у формуванні привабливого інвестиційного клімату в Україні, безпекові питання та виклики воєнного часу.

Одним із важливих акцентів конференції було обговорення наукових здобутків, нових ідей і налагодження нових контактів із колегами з різних країн.

Щиро дякуємо колегам із Західноукраїнського національного університету за запрошення долучитися до заходу та впевнені, що наша багаторічна співпраця продовжиться і в майбутньому!!!