Ректор Державного податкового університету
Дмитро Серебрянський
в. о. ректора
Прізвище: Серебрянський | Surname: Serebrianskyi |
Ім’я, Ім’я по батькові: Дмитро Миколайович | First Name: Dmytro |
Науковий ступінь: Кандидат економічних наук | Scientific Degreeр: PhD in Economics |
Вчене звання: доцент | Scientific Title: docent |
Академічна кваліфікація:
У 2001 році закінчив Буковинський державний фінансово-економічний інститут за спеціальністю «Фінанси». У 2006 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Оподаткування прибутку підприємств та його вплив на інвестиційну діяльність в ринкових умовах», отримавши науковий ступінь кандидата економічних наук.
Профіль професійної діяльності
У 2001 році працював у фінансовому управлінні Сокирянської районної державної адміністрації на посаді спеціаліста першої категорії бюджетного відділу фінансового управління Сокирянської РДА (присвоєно 15-й ранг державного службовця та складена присяга).
Після отримання досвіду роботи в державній службі перейшов на наукову та викладацьку діяльність у Буковинський державний фінансово-економічний інститут, у якому до листопада 2002 року працював асистентом кафедри фінансів та банківської справи.
З листопада 2002 року до березня 2012 року обіймав посади асистента, старшого викладача, доцента кафедри державних фінансів Національної академії ДПС України, старшого наукового співробітника, начальника відділу Науково-дослідного центру з проблем оподаткування Національного університету ДПС України.
З березня 2012 року переведений на посаду заступника директора з міжнародних зв’язків НДІ фінансового права. До 17 березня 2016 очолював Науково-дослідний інститут фінансового права Державної фіскальної служби України на посаді директора.
З 18 березня 2016 року до 15 травня 2017 року, у зв’язку з реорганізацією Науково-дослідного інституту фінансового права Державної фіскальної служби України, призначений на посаду першого заступника директора інституту з наукової та організаційної роботи – начальника НДЦ ПО ФП Науково-дослідного інституту фіскальної політики Університету ДФС України (м. Ірпінь).
З березня 2017 року був радником Міністра фінансів України на громадських засадах.
З 16 травня до 22 червня 2017 року працював в патронатній службі Міністра фінансів України.
З 23 червня 2017 року і до 25 липня 2019 року – директор Департаменту моніторингу баз даних та верифікації виплат Міністерства фінансів України.
З 26 липня 2019 року до 05 серпня 2020 року – директор Департаменту податкового моніторингу Державної податкової служби України.
З 06 серпня 2020 року до 8 грудня 2022 року – заступник директора Департаменту координаційної роботи Міністерства фінансів України.
З 9 грудня 2022 року обіймає посаду в.о. ректора Державного податкового університету.
Наукові інтереси:
Публічні фінанси; податки та податкова політика; інвестиційна та інноваційна діяльність; амортизаційна політика; податкове стимулювання інвестиційної діяльності; конкурентоспроможність національної економіки та системи оподаткування.
Нагороди, відзнаки:
Нагороджений нагрудним знаком ДПА України «За честь і службу» (2011 р.). Неодноразово відзначений подяками, грамотами, почесними грамотами Державної податкової адміністрації України, Національного університету ДПС України та іншими органами центральної виконавчої гілки влади.
Активність науковця:
Google Scholar https://scholar.google.com.ua/citations?user=Nm03UnsAAAAJ&hl=uk
Брав участь у написанні 22 науково-дослідних тем на замовлення центральних органів виконавчої влади та інших установ й організацій, зокрема восьми тем як науковий керівник та двох тем як відповідальний виконавець.
Брав активну участь у робочих групах з розробки проєкту Податкового кодексу України, з підготовки науково-практичних та навчально-методичних посібників з питань реформування податкової та бюджетної системи України (створених наказами Міністерства фінансів України).
Є автором і співавтором понад 150 наукових праць: 3 науково-практичних коментарів до Бюджетного та Податкового кодексів як керівник робочих груп з написання окремих розділів, 17 колективних монографій, 6 навчальних посібників, понад 47 наукових статей, опублікованих у фахових виданнях.
Активність у соцмережах:
Facebook https://www.facebook.com/sdmukr
Вікіпедія: https://uk.wikipedia.org/wiki/Серебрянський_Дмитро_Миколайович