Продовжуємо знайомити майбутніх студентів з перевагами та освітніми можливостями ДПУ: тривають профорієнтаційні візити адміністрації університету до закладів середньої освіти.

Цього разу представники Факультет податкової справи, обліку та аудиту ДПУ зустрілися з учнями гімназії «Київська Русь».

У рамках візиту університетська команда поспілкувалася зі старшокласниками та провела тренінг на тему «Податки в Україні: чому про це має знати кожен». Молодь виявила значний інтерес до теми обговорення, активно ставила запитання та ділилася власними думками. У ході зустрічі також провели інтерактивну гру «Майбутній податківець», за результатами якої двоє учасників отримали відзнаки.

Крім цього, під час візиту було підписано угоду про співпрацю з директоркою гімназії Анастасією Бакун, що в подальшому сприятиме підготовці фахівців до навчання у закладах вищої освіти.

У планах на майбутнє — серія тренінгів з фінансової та юридичної грамотності, а також медіаграмотності, які допоможуть учням розвивати навички в цих актуальних напрямках.

Нагадуємо, що нещодавно очільник Державного податкового університету Дмитро Серебрянський провів зустріч зі старшокласниками ліцею «Наукова зміна».