Немає більшої любові до полеглих героїв, ніж пам'ять про них, — сказала мама випускника ДПУ, який віддав своє життя за нашу країну.
У День Збройних сил України в Державному податковому університеті пройшла зустріч із родинами полеглих Героїв, які навчались та працювали в закладі вищої освіти. Сьогодні їх вже більше півсотні — 56.
56 Героїв — у вічному строю небесного легіону, їхні імена закарбовані в наших серцях, і вони житимуть в пам’яті прийдешніх поколінь.
Захід шани «У серцях та історії. Герої, які назавжди з нами» пройшов у Музеї історії університету, де було представлено відеорозповідь про кожного захисника України.
Втрата близької людини — найтяжча для люблячої сім’ї. Під час зустрічі рідні загиблих, зі сльозами на очах, ділилися своїм болем, надіями та спогадами про своїх близьких, згадуючи часи, коли їхні рідні були поруч.
Варто зазначити, що чимало представників нашої університетської спільноти пішли на фронт добровольцями, незважаючи на те, що мали «бронь», оббиваючи пороги ТЦК, щоб мобілізуватися.
Дмитро Серебрянський зауважив, що трагедії родин загиблих воїнів — це трагедії всієї університетської спільноти, яка ніколи не забуватиме своїх Героїв. За те, щоб ми могли жити вільно, вони віддали найцінніше — своє життя в боротьбі з ворогом.
«Ми всі маємо бути гідними подвигу та самопожертви наших полеглих воїнів, їх доблесті та відваги», — підкреслив в. о. ректора ДПУ.
Під час своєї промови він анонсував кілька ініціатив, повідомивши, що студенти-журналісти ДПУ підготують книгу пам’яті, присвячену полеглим захисникам. Також керівник ДПУ зазначив, що наразі опрацьовується проєкт Алеї Слави, пов’язаний з концепцією відбудови центрального корпусу.
Крім цього, Дмитро Серебрянський підкреслив, що для всіх членів родин полеглих героїв двері університету завжди відкриті.
Під час заходу всі присутні мали можливість переглянути музейну Книгу пам’яті, де за кожним іменем — історія обпаленого війною життя та подвиг, який ніколи не забудеться, скільки б часу не минуло. Близьких також познайомили з представниками «Юридичної клініки» та психологами університету.
По завершенню заходу члени родин полеглих, які навчалися та працювали у ННІ права, отримали памʼятні відзнаки про занесення Героїв до Золотої книги пошани інституту.
Вічна шана Героям України!
Схиляємо голови перед подвигом полеглих у війні!