Державний податковий університет продовжує здійснювати заходи у напрямку розширення рівня професійних знань працівників різних сфер та категорій, а також проведення профорієнтаційної роботи.

3-4 квітня 2025 року для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти відбувся воркшоп на тему «Фінансова грамотність: можливість вибору чи застосування стандарту». До заходу мали можливість долучитися понад 500 працівників-педагогів з різних областей України.

Он-лайн зустріч організовано Інститутом підвищення кваліфікації та післядипломної освіти ДПУ у співпраці з Факультетом податкової справи, обліку та аудиту та відділом профорієнтації, практики та кар’єрного розвитку Державного податкового університету.

Основними спікерами воркшопу виступили викладачі Факультету податкової справи, обліку та аудиту ДПУ Ольга Іванишена, Людмила Слюсарева, Оксана Мискіна, Ірина Минчинська, Наталія Ружинська.  Вони фахово висвітлили такі теми як: підготовка до викладання нового курсу «Підприємництво і фінансова грамотність», основи податкової культури, важливість вивчення основ підприємництва, можливості розвитку підприємницьких навичок.

Дистанційний формат заходу дозволив залучити до нього й інших спікерів, які розказали про свій багаторічний практичний досвід, зокрема у сфері соціального шкільного підприємництва та навчально-методичного забезпечення шкільної освіти.

Гостями заходу стали Анна Чуба, тренерка з підприємництва та маркетингу, експертка з розвитку соціального підприємництва та імпакт-бізнесу, засновниця та голова правління ГО «Імпакт-бізнес хаб», амбасадорка ГС «Західноукраїнський кластер соціальних підприємств», керівниця проєктів “Львівські шкільні соціальні підприємства”, "ReStart: від ідеї до ветеранського бізнесу" та Олексій Пластун, автор підручника з підприємництва та фінансової грамотності для 8-го класу, доктор економічних наук, професор, професор кафедри міжнародних економічних відносин Сумського державного університету.

Також у роботі воркшопу взяла участь Людмила Деміденко, викладач-методист Ірпінського фахового коледжу економіки та права, яка розповіла про свої особливості викладання вихованцям коледжу основ фінансової грамотності та підприємництва, а також про досягнення студентів за результатами участі у різних конкурсах, олімпіадах та міжнародних грантових проєктах за цим напрямом.

Насичена програма заходу дозволила педагогам поглибити свої знання, здобути корисні практичні поради щодо викладання нового навчального курсу «Підприємництво і фінансова грамотність» і розширити можливості для свого подальшого професійного розвитку у цій сфері.

Всі учасники воркшопу отримали сертифікати про участь у заході, а також інформаційні матеріали з корисними веб-посиланнями для використання в роботі.

Сподіваємося на подальшу співпрацю і цікаві зустрічі з освітянами!