Здобувачі юридичної освіти підвели підсумки дводенної «Школи сімейного права», яка вже протягом п’яти років проходить в ННІ права Державного податкового університету. Захід, ініційовани кафедрою цивільного права та процесу, став своєрідним симбіозом теорії та практики у диспозтції сімейного законодавства.

Відкриваючи захід, проректорка з наукової роботи Олександра Смірнова та проректор з навчально-методичної роботи Іван Шемелинець підкресли важливість інтеграції теоретичних знань і практичного досвіду для майбутніх юристів.

Всі учасники школи мали змогу прослухати гостьові лекції провідних вчених та практиків, а також взяти участь у майстер-класах. Це дало їм можливість отримати відповіді на питання, що стосуються складного комплексу правових норм, регулюючих сімейні відносини, зокрема, майнові питання та інші аспекти сімейного та цивільного права.

Серед запрошених лекторів сьогоднішнього дня були нотаріуси, адвокати, психологи, юристи, а також представники державних органів, в тому числі член Ради комітету медичного і фармацевтичного права та біонетики НААУ та проєктний менеджер з юридичної підтримки під час війни. Це свідчить про широкий спектр залучених професіоналів до навчального процесу.

Здобувачі освіти розглянули низку актуальних тем, таких як: державна реєстрація народження, шлюбу та смерті в умовах воєнного стану, система захисту дітей в Україні, вирішення сімейних спорів у судовому порядку, а також аспекти ненасильницьких комунікацій та поділу майна подружжя та іншої проблематики.

Підводячи підсумки заходу, організатори зазначили на важливості реалізації мети максимально охопити різні структури та установи, що забезпечить студентам доступ до професійних секретів практиків та особливостей правових норм, які стануть важливим інструментом у їхній майбутній правничій діяльності.