Завершився візит представників Державного податкового університету до Університету Малея Бєла (Словаччина). Університет Матея Бєла (Univerzita Mateja Bela (UMB) розташований у центрі словацького міста Банська Бистриця і названий на честь Матея Бєла – видатного словацько-угорського вченого. ЗВО є державним університетом та Членом Європейської асоціації університетів. Університет забезпечує високу якість освіти та професійну підготовку відповідно до вимог науки та практики.

Метою візиту було завершення тримісячного стажування викладачів факультету фінансів та цифрових технологій та налагодження відносин між Державним податковим університетом і Університетом Матея Бєла.

Стажування було спрямоване на вивчення питань управління людськими ресурсами, управління організаційною поведінкою персоналу, сучасних методів інтернаціоналізації у закладах вищої освіти. Всього впродовж жовтня – грудня було опрацьовано 6 модулів: викладачі відвідували лекції, виконували практичні кейси та готували ессе.

Під час візиту відбулося декілька важливих зустрічей. Професор Надія Давиденко та проф. Оксана Гордей зустрілися із завідувачем кафедри фінансів та бухгалтерського обліку проф. Хусаном Мусою, який представив освітні програми кафедри, розповів про основні навчальні дисципліни, які викладаються на кафедрі. Під час зустрічі було погоджено питання щодо подальшої спільної наукової діяльності.

Проф. Надія Давиденко також мала зустріч із заступником декана економічного факультету по міжнародних зв’язках доц. Лукашем Смереком та проректором з міжнародних питань проф. Каталіною Чованковою. Під час зустрічі Надія Давиденко ознайомила колег зі специфікою діяльності українського університету й передала щирі вітання від ректора доц. Дмитра Серебрянського та подарувала книгу «Битва за Ірпінь» автора Петра Щербини, розповіла про сучасне життя університету та окреслила бажані питання співпраці. Це налагодження партнерських відносин, академічна мобільність викладачів і студентів та можливість проведення гостьових лекцій з фінансів. Під час зустрічі також ішлося про розвиток програми «Подвійний диплом», участь у спільних міжнародних конференціях та Програмі Еразмус+, яка надає можливості студентам навчатись, викладачам читати лекції, працівникам – обмінюватись досвідом у сфері своєї діяльності. Попередньо сторонами було проаналізувано потенційні напрямки подальшої співпраці й обмінялись пропозиціями та ідеями.

Результатом зустрічі стало включення Державного податкового університету як університету – партнера до проєктів академічної мобільності у сфері вищої освіти KA171.