#SaveIrpinUniversity

Державний податковий університет, як і вся Україна, переживає складні часи. Ірпінський виш, який став однією із цілей ворога в перші дні війни, зазнав значних втрат: зруйновано 50% інфраструктури Університету та повністю знищено серце вишу – Центральний корпус.

Внаслідок ворожих обстрілів та пожеж були повністю зруйновані приміщення ректорату, Науково-дослідного інституту фінансової політики, бухгалтерії, відділу кадрів, міжнародного відділу, проєктного офісу та відділу документообігу, хабу студентського самоврядування. Значно пошкоджені навчальні аудиторії, лабораторії інших навчальних корпусів, у яких здійснювалася підготовка майбутніх фахівців з права, економіки, фінансів, інших спеціальностей.

Приблизна оцінка збитків – 450 млн грн.

Попри всі руйнування та перешкоди, Податковий залишається потужним освітньо-науковим центром. Під час окупації наш заклад вищої освіти зі 100-річною історією став прихистком для багатьох співробітників, студентів та ірпінчан. І сьогодні Податковий – це велика науково-освітянська родина, колектив однодумців, який робить все можливе і неможливе для відновлення роботи вишу. Ми не зупиняємося, продовжуємо жити, працювати, навчати!

Ми дивимося у світле, мирне, краще майбутнє. Ми хочемо відновити університет якомога скоріше та повернути його велич і красу.

Тому ми звертаємося до друзів, партнерів, випускників та всіх небайдужих до долі Податкового університету. Зранений, постраждалий, але все ж незламний Державний податковий університет потребує вашої підтримки та допомоги! Долучайтеся! Ми твердо віримо в Перемогу! У розквіт нашого університету! Щиро вдячні усім, хто вже долучався! Ваша допомога дуже цінна!

Збір коштів на відбудову Державного податкового університету здійснюється за реквізитами:

Одержувач – Державний податковий університет

ЄДРПОУ – 4455 0814

Рахунок – UA248201720313231002301186222

Банк одержувача – Державна казначейська служба України м. Київ,

Призначення платежу: благодійна допомога на розвиток матеріально-технічної бази університету.

Валютні рахунки ДПУ для міжнародних благодійних внесків:

IBAN UA573808050000000026001782938 USD;

IBAN UA103808050000000026007782943 EUR.

Детальніше про збір коштів у вкладці "ВІДБУДОВА"