В  Україні стартувала міжнародна освітня ініціатива Ukraine Global Faculty (UGF).

Студенти, аспіранти, викладачі, професіонали мають можливість безкоштовно відвідувати онлайн-лекції професорів провідних світових університетів, закордонних топекспертів та підприємців.

Особливості UGF:

• 100% онлайн формат;
    • доступ до архіву лекцій 24/7;
    • контент англійською з синхронним перекладом на українську;
    • широкий набір тем: від ІТ та інженерії до економіки та підприємництва;
    • спікери світового масштабу, які підтримують Україну та українців;
    • можливість задати питання лектору та знайти колег за інтересами;
    • сертифікати про участь (можуть зараховуватись при підвищенні кваліфікації);
    • безкоштовний доступ для всіх учасників.

Ukraine Global Faculty реалізується благодійним фондом K.Fund за підтримки Міністерство освіти і науки України. Вже понад 30 університетів стали партнерами UGF.

Як взяти участь в UGF?

Зареєструйтесь на ugf.academy (https://ugfacademy.mylearnworlds.com/)

Обирайте у власному кабінеті лекції, які вас цікавлять. Ви можете підписатись навіть на лекції, для яких ще не призначені дати проведення.

Зайдіть у свій кабінет та беріть участь в лекціях онлайн. Жодних спеціальних програм для цього не потрібно. Обирайте зручну мову (англ чи укр). Задавайте питання лектору/лекторці в чаті, він/вона відповість на найцікавіші.

Шукайте корисні для Вас лекції не тільки серед запланованих, а й в архіві проведених (відеозаписи англійською та українською).

Якщо у вас виникнуть питання чи пропозиції – звертайтесь до UGF: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Отримуйте сертифікати про участь в лекціях UGF (у 2023 році).

Розширюйте свій професійний нетворк та розвивайтесь разом з Ukraine Global Faculty!

facebook   tiktok