Триває другий етап вступної кампанії до Державного податкового університету. Всі, хто бажає навчатися за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт», запрошуються на онлайн реєстрацію.
Реєстрація – для вступників за освітнім ступенем бакалавра (за рахунок коштів фізичних, юридичних осіб) на базі повної загальної середньої освіти (11 класів).

ВАЖЛИВО:

Для допуску на конкурс вступник має пред'явити оригінал документа, що посвідчує особу та медичну довідку за формою 086-о. Сканкопію медичної довідки до початку творчого конкурсу потрібно надіслати на електронну пошту приймальної комісії Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Реєстрація та складання творчого конкурсу не є фактом подачі заяви до Державного податкового університету, вступник має подати заяву на вибрану спеціальність через електронний кабінет у терміни, визначені Правилами прийому.
Творчий конкурс відбуватиметься 03-10 жовтня 2022 року.