10 липня 2023 року в очному форматі відбулась Регіональна зустріч Рад молодих вчених м. Київ та Київської області. Організатором заходу була Рада молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України.

Голова Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України Олеся Ващук окреслила нормативно закріплені права молодих вчених і представила проєкти Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України, спрямовані на підтримку та стимулювання наукової та науково-технічної діяльності молодих вчених в умовах війни.

Наталія Перегуда від імені Департаменту освіти та науки Київської обласної державної адміністрації привітала учасників зустрічі та висловила слова підтримки молодим вченим.

Можливості підтримки наукових досліджень в Україні від Польської академії наук розкрили почесні гості зустрічі пан Єжи Душинський – колишній президент Польської академії наук (2015–2022 роки), спеціальний радник президента Польської академії наук з питань України та пан Матеуш Бялас, директор Представництва Польської академії наук у м. Київ.

В.о. голови Ради молодих вчених Державного податкового університету Ганна Грищук прийняла участь в обговоренні можливостей і викликів у діяльності Рад молодих вчених і, зокрема, молодих вчених Київської області, а також проблемних питань, які пов’язані з комерціалізацією та впровадженням розробок.

Під час зустрічі учасники поділились досвідом та своїми напрацюваннями у сфері наукових досліджень молодих вчених.