05 жовтня 2023 року представники Ради молодих вчених, а саме в. о. голови Ради молодих вчених, доктор філософії Ганна Грищук та член Ради молодих вчених, д.е.н., професор Ярослав Ізмайлов стали учасниками круглого столу «Бухгалтерський облік суб’єктів державного сектору: проблеми практики та професійної підготовки». Науково-практичний захід був організований в онлайн форматі на базі Державного податкового університету. До заходу приєднались представники Міністерства фінансів України, фахівці-практики та науково-педагогічні працівники різних закладів вищої освіти.

З вітальним словом виступили модератор круглого столу, д.е.н., професор, головний науковий співробітник відділу дослідження публічних фінансів Науково-дослідного інституту фінансової політики Сергій Бардаш та в. о. проректора з наукової роботи, к.е.н., доцент, с.н.с. Олександра Смірнова.

Наукова дискусія на круглому столі торкнулась ролі держави у реформуванні системи бухгалтерського обліку в державному секторі, проблемам і перспективам розвитку бухгалтерського й управлінського обліку в секторі загального державного управління, актуальній проблематиці підготовки і подання консолідованої фінансової звітності на рівні держави, а також проблемам підготовки та пріоритетам підвищення кваліфікації бухгалтерів суб’єктів державного сектору.

У межах проведеного круглого столу учасники поділились безцінним досвідом у сфері проблемних питань бухгалтерського обліку в державному секторі та професійної підготовки бухгалтерів суб’єктів державного сектору.