Рада молодих вчених прийняла участь у XIV Міжнародній науково-практичній конференції «Трансформація фіскальної політики в умовах євроінтеграції», що відбулась 8 грудня 2023 року на базі Державного податкового університету. Захід пройшов у комбінованому режимі – на базі Конференц-комплексу Університету та дистанційно на платформі Zoom.

Метою наукового заходу стало забезпечення належної комунікації між фахівцями-практиками та науковцями у сфері публічних фінансів, податкової і митної справи, а також консолідованого визначення пріоритетних напрямів соціально-економічного розвитку суспільства України в умовах євроінтеграції під час воєнного стану.

Обмін думками представників різних наукових шкіл та фахівців-практиків, дискусії між учасниками заходу зробили свій помітний внесок у трансформацію фіскальної політики в умовах євроінтеграції. А плідна робота конференції залишила виключно позитивні враження і дала поштовх членам Ради молодих вчених до подальших наукових досліджень.