8 грудня 2023 року в. о. голови Ради молодих вчених Ганна Грищук разом із партнером Державного податкового університету Stephen Frederick HUMPHREYS прийняли участь у Міжнародному круглому столі «Правові основи відшкодування збитків від російської агресії: колективні та індивідуальні механізми». Організаторами заходу були Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Науково-дослідний інститут публічного права й юридична консалтингова компанія «Де-Юре».

Міжнародний круглий стіл був присвячений питанням функціонування міжнародного реєстру збитків і компенсаційній комісії, відновленню України у розрізі виплат репарацій постраждалим за допомогою судових органів та арбітражів; репараційної програми в Україні, діючим механізмам фіксації шкоди від агресії рф, виплатам компенсацій та програмам відновлення української інфраструктури.

Дякуємо організаторам і учасникам заходу за цікаві доповіді та жваві дискусії!!!