12.12.2023 року Радою молодих вчених Державного податкового університету був проведений  онлайн-семінар на тему: «Тенденції розвитку освіти і науки в Україні». Спікером заходу виступила д.ю.н., доцентка, доцентка кафедри цивільного права та процесу ННІ Права ДПУ – Вікторія Миколаєць.

На семінарі були обговорені питання трансформації освіти і науки, викликані низкою нових проєктів законів та інших актів органів влади у сфері освіти та науки. Спікером були висвітлені загальні принципи на підставі яких здійснювались та продовжують відбуватись зміни у окресленій сфері, загальні тенденції розвитку галузі; були обговорені ряд законопроєктів та висвітлені найбільш актуальні зміни, що пропонуються. Також торкнулись теми академічної доброчесності та застосування технологій ШІ у сфері освіти та науки.

Дякуємо Вікторії Миколаєць за змістовну доповідь та цікаву дискусію!!!