14 грудня 2023 року  на базі Державного податкового університету організовано та проведено V Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Облік і оподаткування: контрольно-аналітичний аспект», співорганізатором якої була Рада молодих вчених Державного податкового університету.

У науковому заході взяло участь 107 учасників, серед яких науковці, молоді вчені, здобувачі вищої освіти, державні службовці та представники бізнесу з різних регіонів України. У доповідях учасників акцентовано увагу на сучасні проблеми, які стосуються контрольно-аналітичних проблем обліку і оподаткування.

Дякуємо доповідачам за цікаві та актуальні виступи та всім учасникам за активну участь!!! За результатами конференції всі учасники отримають сертифікат учасника та електронний збірник тез конференції.