В період з 5 по 20 жовтня 2023 представники Ради молодих вчених Державного податкового університету долучились до тренінгової програми «АІнтелектруальні студії», яка була організована Радою молодих вчених при Міністерстві освіти та науки України.

Координаторка тренінгової програми «АІнтелектруальні студії», Олександра Мандрич, поділилась практичними кейсами щодо використання базових інструментів зі штучним інтелектом стосовно роботи з текстами та даними, підготовки презентаційних матеріалів та контенту, створення власного бренду науковця в цифровому просторі. Окрім того, йшлося не лише про можливості, а й про ризики та моделі, які не працюють!

За результатами проходження тренінгу молоді вчені Державного податкового університету отримали безцінні знання щодо прикладного використання інструментів штучного інтелекту (АІ), реалізувати які, зможуть і в науковій діяльності та й в площині залучення сучасних технологій для полегшення щоденної роботи!

Вітаємо та бажаємо подальших здобутків!