23 жовтня 2023 року, відповідно Плану наукової роботи Державного податкового університету, за ініціативи кафедри публічних фінансів, відбувся студентський науковий Круглий стіл на тему: «Бюджетна безпека України в умовах деструктивного впливу наслідків воєнного стану», в якому брали участь здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та третього (освітньо-наукового) рівнів Факультету фінансів та цифрових технологій.

Модератор заходу: член Ради молодих вчених Державного податкового університету, д.е.н., професор кафедри публічних фінансів Мартиненко Валентина Віталіївна.

Актуальність тематики Круглого столу важко переоцінити, оскільки в умовах воєнного стану, в якому Україна перебуває вже другий рік, надзвичайно важливо забезпечити оперативне, належне та безперервне виконання бюджетів на всіх рівнях. Бюджетній безпеці, по праву відводиться важливе місце в структурі фінансової безпеки та економічної безпеки загалом, оскільки бюджет виступає інструментом забезпечення та регулювання соціально-економічного розвитку держави і є одним із дієвих важелів макроекономічної стабілізації.

Тому розгляд питань зміцнення та забезпечення бюджетної безпеки України та визначення напрямів нейтралізації та запобігання її загроз, особливо в умовах воєнного стану, зумовлюють необхідність проведення таких наукових заходів.

Виступи та тези доповідей здобувачів вищої освіти були підготовленні під керівництвом викладачів кафедри публічних фінансів Державного податкового університету, зокрема д.е.н., професора, завідувача Давиденко Н.М., д.е.н., професора Гордей О.Д.,  д.е.н., професора Мартиненко В.В., к.е.н., доцента Буряк А.В., к.е.н., доцента Довгань Л.П., к.е.н., доцента Коляди Т.А., к.е.н., доцента Мельничук Г.С., к.е.н., доцента Новицької О.В., к.е.н., доцента Скрипник Г.О., к.е.н., доцента Сокирко О.С., старшого викладача Шепиленко В.Ю.

За результатами Круглого столу буде видано Збірник тез доповідей.