Шановні викладачі, аспіранти і студенти, нагадуємо вам про наш Speaking Club!

У середу, 29 травня, відбудеться остання зустріч Speaking Club в цьому навчальному році, що було створено за ініціативи відділу міжнародних зв`язків Державного податкового університету.

У нашому English Speaking Club фахівці відділу міжнародних зв’язків є модераторами дискусій, що допомагають розмові направлятись в правильне русло, а також не дозволяють дискусії згаснути і слідкувати за тим, щоб усі учасники клубу були залучені до обговорення.

Якщо у вас є мета підтягнути рівень своїх знань та навичок з англійської мови, поспілкуватись і цікаво провести час, то вам саме до нас!

Місце проведення: аудиторія 104, корпус Р.

Дата та час: 29 травня о 15:00.

Темою зустрічі буде: «Sport».

Попередньо можете підготувати інформацію про свій улюблений вид спорту, хто із спортсменів є вашим кумиром, а також яким видом спорту ви б хотіли займатись або ж займаєтесь.

Для реєстрації в Speaking Club просимо вас заповнити гугл-форму.

We look forward to meeting you at the Speak

ing Club!