У ролі гостьового лектора виступить – Аліна Ничик, постдокторантка в групі досліджень європейської політики Вищої федеральної технічної школи Цюриху (ETH Zurich).

Пані Аліна захистила докторську дисертацію з політики в Університеті Манчестера у 2022 року, має ступінь бакалавра міжнародної економіки Київського національного економічного університету та ступінь магістра міжнародних економічних відносин Вроцлавського економічного університету. Лекторка має різноманітний досвід роботи в міжнародних компаніях (Hewlett Packard, Dreberis consulting), громадських організаціях та європейських інституціях. Окрім наукової діяльності, Аліна Ничик є громадською активісткою і займається питаннями розширення прав і можливостей жінок, демократії та інтеграції України з ЄС. Вона є членом Професійного уряду України та Молодіжної безпекової конференції.

Лекція відбудеться 16 квітня 2024 р. о 15.15 год на онлайн-платформі Zoom за посиланням.

Приєднуйтесь, буде цікаво!