У Державному податковому університеті продовжується цикл гостьових лекцій від викладачів Манчестерського університету.

Цього разу здобувачі вищої освіти матимуть можливість послухати  лекцію - доктора Кеті Бенсон, викладача кримінології в Манчестерському університеті. Її дослідження зосереджені насамперед на ролі, яку відіграють юристи у сприянні відмиванню грошей, а також на кримінальному правосудді та регулятивних реакціях на це.

Доктор Кеті Бенсон прочитає лекцію про свою роботу в цій сфері, спираючись на аспекти своєї книги «Адвокати та доходи, одержані злочинним шляхом: сприяння відмиванню грошей та боротьба з ним», яка була опублікована у 2020 р. видавництвом Routledge та отримала у 2022 р. нагороду Американського товариства кримінології відділу білих комірців та корпоративної злочинності.

Тема гостьової лекції: «Адвокати та доходи, одержані злочинним шляхом: сприяння відмиванню грошей та боротьба з ним»

Отримати більш детальну інформацію про лектора можна за посиланням.

Лекція відбудеться 15 квітні 2024 р. о 15:00 год на онлайн-платформі Zoom за посиланням.

Запрошуємо викладачів та студентів Державного податкового відвідати гостьову лекцію!

Приєднуйтесь, буде цікаво!