Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Пропонуємо зареєструватися на онлайн-лекцію професора Школи комунікації та журналістики Анненберга Південно – Каліфорнійського Університету, консультанта з освітніх технологій (EdTech) та експерта з комунікацій, віце-президента Academic Partnerships Raymond A. Lutzky «User Experience Design and Affordances».

Дата та час: 09 квітня о 19:00.

Короткий опис до лекції:
Створення продуктів, які клієнти насправді будуть використовувати, потребує розуміння психології користувача. Ця лекція знайомить з поняттями психології дизайну та людського фактору як основи взаємодії людини з ПК.

Лінк на реєстрацію.

Raymond A. Lutzky – основні факти про його професійне життя: американський професор, експерт з цифрових комунікацій із 20-річним досвідом роботи в найінноваційніших інституціях світу. Є віце-президентом з партнерства з університетами в Academic Partnerships, провідної освітньо-технологічної компанії, що допомагає навчальним закладам розширити доступ студентів до високоякісної, доступної та сучасної освіти, що надається в онлайн форматі.

Телеграм канал та FB сторінка Ukraine Global Faculty. Приєднуйтесь!