Шановні студенти, викладачі та всі зацікавлені!

25 жовтня о 14:00 відбудеться захід, який може відкрити перед вами можливості для навчання та професійного розвитку.

Запрошуємо вас на онлайн лекцію з теми "Огляд магістерської стипендіальної програми Erasmus Mundus".

Erasmus Mundus - це престижна програма, яка надає стипендії для магістерського навчання в різних країнах Європи. Erasmus Mundus відкриває унікальну можливість отримати освіту за кордоном, побудувати міжнародні зв'язки та отримати цінний досвід.

На лекції ви дізнаєтеся про:

• Історію та цілі програми Erasmus Mundus.
  • Варіанти магістерських програм, які входять до складу Erasmus Mundus.
  • Умови отримання стипендії та процес подачі заявки.
  • Переваги та перспективи для студентів, які успішно пройдуть програму.

Спікером заходу буде фахівець відділу міжнародних зв’язків Державного податкового університету - Александров Михайло.

Тому запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до цієї цікавої події та використати цю можливість, щоб розширити свої горизонти та підняти свій рівень професійної обізнаності в цій сфері.

Посилання на зустріч: Join Zoom Meeting

(Meeting ID: 613 858 8837,

Passcode: VXpfX6)

Долучайтеся до нас 25 жовтня о 14:00 та розширюйте свої можливості разом з Університетом!