Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Пропонуємо зареєструватися на онлайн-лекцію виконавчого директора Інституту стратегічного управління ризиками (м. Лондон, Великобританія) David Rubens «Creating The Next-Generation Risk Management Framework».

Дата та час: 16 квітня о 19:00.

Короткий опис до лекції:

У цій лекції розглядатимуться проблеми, пов’язані з розробкою структур і можливостей управління стратегічними ризиками та кризами, які відповідають викликам майбутнього покоління.

Запрошуємо взяти участь.

David Rubens – основні факти про його професійне життя:

• доктор наук з безпеки та управління ризиками; в Університеті Портсмута (2015) захистив дисертацію про альтернативні системи командування та контролю для стратегічного управління та прийняття критичних рішень у складних кризових ситуаціях;
  • професор Європейського центру миру та розвитку Університету миру ООН (Белград) та програмним директором Міжнародної програми післядипломного навчання зі стратегічного ризику та управління кризами; доцент Берлінської школи економіки та права на магістерській програмі з управління безпекою та доцент програми МВА Університету Глостершира;
  • спеціалізується на управлінні надскладними системами, пов’язаними з управлінням містом і критичною національною інфраструктурою;
  • у 2018 році заснував Інститут управління стратегічними ризиками (ISRM), який зарекомендував себе як провідна платформа для науковців, практиків і політиків у різних сферах, пов’язаних із безпекою, ризиками та управлінням кризами. У рамках ISRM Рубенс розробив низку акредитованих у Великобританії навчальних програм зі стратегічного ризику та управління кризами, які він проводить на семінарах по всьому світу для керівників вищої ланки в міністерствах і відомствах, корпоративних організаціях і глобальних неурядових організаціях.

Телеграм канал та FB сторінка Ukraine Global Faculty. Приєднуйтесь!