Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Пропонуємо зареєструватися на онлайн-лекцію професора фізики конденсованих середовищ, дослідника у галузі складних систем Університету Барселони Albert Diaz-Guilera – «Dynamics on complex networks».

Дата та час: 05 березня о 19:00.

Короткий опис до лекції:

Лекція присвячена вивченню динамічних процесів, що відбуваються у складних мережах. Слухачі дізнаються про поширення хвороб, дифузію інформації та динаміку формування громадської думки серед інших явищ. На лекції будуть розглянуті математичні моделі розповсюдження цих процесів, а також обчислювальні методи їх моделювання та аналізу.

Наприкінці лекції студенти матимуть глибоке розуміння того, як працюють динамічні процеси в складних мережах, і зможуть застосовувати ці знання в реальних ситуаціях.

Лінк на реєстрацію.

Albert Diaz-Guilera - основні факти про його професійне життя:

За освітою фізик-статистик, проте його напрямки досліджень розширювалися, щоб охопити аспекти в багатьох різних галузях: біологія, економіка, соціальні науки, інформатика та лінгвістика.

Є автором понад 100 статей у фізичних та міждисциплінарних журналах. Прочитав близько сотні доповідей на конференціях і в дослідницьких центрах. Є лідером групи міжнародних дослідників. Був науковим керівником у багатьох молодих дослідників, які зробили успішну кар’єру в наукових колах і промисловості.

Зараз він є директором Інституту складних систем Університету Барселони та бере участь в організації та мобілізації зусиль у галузі складних систем у Каталонії.

Телеграм канал та FB сторінка Ukraine Global Faculty. Приєднуйтесь!