Міжнародний відділ ДПУ запрошує студентів долучитися до COIL-курсу ROL Colloquium від Школи права Університету Арканзасу цієї весни.

ROL Colloquium - це міжнародний курс, який присвячений Єлизаветі Дмитрієвій та всім малюкам і дітям, кого росія вбила в Україні, саме тому він побудований на обговореннях та дискусіях з питань правозахисту та верховенства права.

У цьому весняному семестрі учасників чекає знайомство з новою групою студентів Школи права Університету Арканзаса. Вони з нетерпінням чекають обговорення тем курсу разом із вами та іншими учасниками, які проживають за межами США.

Мета - створити можливість для студентів Університету Арканзасу почути ваші думки і поділитися своїми.

Віримо, що обмін поглядами сприятиме виникненню довгострокової дружби та сприятиме спільному інтересу до верховенства права.

Не пропустіть можливість стати частиною динамічної міжнародної правової спільноти. Розширюйте свій академічний досвід та горизонти!

Докладна інформація про курс, тут.

Для участі достатньо заповнити гугл-форму, за посиланням.