Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Пропонуємо зареєструватися на онлайн лекцію професора соціальних досліджень та державної політики Нью-Йоркського університету в Абу-Дабі, доктора історичних наук Georgi Derluguian «How Did the World Become Modern since 1500: Technology, Power, Money».

Дата та час: 15 травня о 19:00.

Короткий опис до лекції:

Між 1500 і 1650 роками Захід піднявся над рештою світу і залишається там досі. Те, що спричинило сучасність, було основоположним питанням соціальних наук, від Адама Сміта до Карла Маркса та Макса Вебера. Що ми можемо сказати про це сьогодні, у 21 столітті?

Лінк на реєстрацію. 

Georgi Derluguian – відомий історичний соціолог. Його дослідження включають партизанські рухи та революції, зокрема в посткомуністичному світі та Африці, а також глобалізацію після холодної війни. 

У 1990 переїхав до США, щоб отримати ступінь доктора філософії з соціології в Університеті штату Нью-Йорк у Бінгемтоні під керівництвом засновника світового системного аналізу Immanuel Wallerstein. Отримавши ступінь доктора філософії, він викладав у Північно-Західному університеті в Чикаго.

З 2013 є професором Нью-Йоркського університету Абу-Дабі.

У 2005 опублікував відзначену премією книгу «Bourdieu’s Secret Admirer in the Caucasus». У 2006 The Times Literary Supplement помістив цю книгу серед своїх Книг року. У 2007 книга отримала премію Norbert Elias.

У 2013 з групою всесвітньо відомих соціологів – Immanuel Wallerstein; Craig Calhoun; Randall Collins; Michal Mann — став співавтором бестселера та книги «Does Capitalism Have a Future?» Його наукові праці перекладено 17-ма мовами, включаючи німецьку, корейську, турецьку, арабську та польську.

Телеграм канал Ukraine Global Faculty та FB сторінка.

Приєднуйтесь!