Університетська спільното! Запрошуємо вас на міжнародну гостьову лекцію «Фінанси мистецтва: Економічний інтенсив» від топового експерта Дениса Белькевича.

Денис - справжній гуру арт-економіки, ринковий аналітик та інвестор з понад 15-річним досвідом у світі арт-менеджменту та фінансів. Він є співзасновником Fuelarts – першого акселератора у сфері Creative Tech. Уявіть: випускник та запрошений лектор Інституту мистецтв Sotheby's і Цюріхського університету мистецтв! І це ще не все, Денис також автор численних наукових праць про креативну економіку та фінансування стартапів.

Що вас чекає на лекції:

• Усвідомте, що таке економіка мистецтва і чому це справжній must-have!
  • Дізнайтеся, як інвестувати в мистецтво і залишитися в плюсі!
  • Розберемо індекси арт-ринку – щоб бути на хвилі!
  • Прогнозування та розбір складних формул — це не так страшно, як здається!
  • Арт-банкінг? Так, існують різні способи, і ми їх підкоримо!
  • Мистецтво як застава: хитра пастка чи вигідна інвестиція?
  • Арт-фонди: як зануритися в спільні інвестиції у мистецтво
  • «Фракційне мистецтво»: чому раніше не спрацювало і чи має шанс у майбутньому?

Мови заходу: англійська, українська.

Дата: 28 жовтня.

Час: 14:45-16:05 (за київським часом).

Місце: Онлайн у Zoom: Підключайся сюди!

Meeting ID: 856 4275 9847.

Passcode: 438387.

Приєднуйтесь самі та приводьте друзів - це твій шанс відкрити двері у світ економіки. мистецтва! Не прогав!