26 липня Державний податковий університет відвідав Стівен Хамфріс, професор University Honors Program of the University of Alabama at Birmingham та адвокат LLC PANN LAW (США).

Стівен є давнім партнером нашого університету, оскільки він є гостьовим лектором в ДПУ та викладав спецкурс для студентів-юристів з корпоративного права, знайомлячи їх з американською правовою системою.
Стівен активно висвітлює трагедію війни у своєму рідному університеті Алабами, організовуючи фотовиставки світлин, зроблених власноруч. Також завдяки зусиллям Стівена та нашої адміністрації було проведено низку онлайн-зустрічей для обговорення майбутньої співпраці ДПУ з Університетом Алабами.

В рамках цієї співпраці, під час свого візиту до України, 26 липня, Стівен завітав до Ірпеня в Державний податковий університет, де зустрівся з проректоркою з наукової роботи Олександрою Смірновою, проректором з європейської інтеграції та цифрової трансформації Андрієм  Болдовим, деканом факультету фінансів та цифрових технологій Володимиром Корнєєвим та іншими учасниками зустрічі.

Представники ДПУ та Стівен обговорили деталі співпраці, а також те, як адвокатська діяльність Стівена допомагає українським родинам, які постраждали через війну та її наслідки.

Попередньо на зустрічі було домовлено про продовження співпраці в рамках спільних ініціатив від ДПУ та Університету Алабами, а також що Стівен продовжить вести гостьові лекції для студентів ДПУ на актуальні теми корпоративного та кримінального права.

Ми щиро вдячні Стівену за його підтримку, а також за те, що при першій нагоді бути в Україні, він завжди відвідує наш університет та адміністрацію для розширення наших ініціатив співпраці.