Колектив Державного податкового університету щиро вітає докторку юридичних наук, доцентку, доцентку кафедри цивільного права та процесу навчально-наукового інституту права ДПУ Вікторію Миколаєць з отриманням індивідуальної стипендії імені Марії Склодовської-Кюрі (Marie Sklodowska-Curie Individual Fellowship).

Стипендія імені Марії Склодовської-Кюрі дозволить пройти інтенсивне 3-місячне програмне навчання (за ініціативою Гентського університету, Бельгія) в Університеті Чента (Бельгія) з 19 квітня по 17 червня 2024 року.

Програма реалізовуватиметься в рамках проєкту The Erasmus+ Jean Monnet Module ‘Online UGent Academy on EU Law and Policy for Ukrainian Lecturers’ (Academy4UA).

Індивідуальні стипендії Марії Склодовської-Кюрі спрямовані на розвиток творчого та інноваційного потенціалу досвідчених науковців, які прагнуть підвищити свою кваліфікацію та отримати нові навики шляхом міжнародної та міжгалузевої мобільності.

Бажаємо Вікторії Миколаєць подальших успіхів та натхнення для нових здобутків!