9 травня в Державному податковому університеті відбулася лекція на тему: «Erasmus+ : конкурси програми у напрямі навчальної мобільності» присвячена святкуванню Днів Європи в Україні.

Захід було проведено за підтримки відділу міжнародних звʼязків ДПУ, а лектором заходу була фахівець цього ж відділу Волошина Олександра.

Студенти отримали багато корисної інформації про Програму Erasmus+, а саме було підкреслено та обговорено особливості цієї грантової програми, поради та рекомендації для майбутніх учасників тощо.

По завершенню лекції відбулось невеличке опитування у форматі вікторини і студенти, які взяли участь у ній, отримали подарунки від офісу Erasmus+ за правильні відповіді на запитання. Також студенти які зацікавились можливостями програми, мали змогу задати питання, які їх цікавили, і отримували відповіді від фахівців відділу міжнародних звʼязків.

Довідкова інформація:

Захід було проведено за підтримки офісу Erasmus+ в Україні, для обізнаності студентів та науково-педагогічного персоналу в грантових можливостях Erasmus+, дякуємо офісу за підтримку нашої ініціативи.