Шановні студенти та викладачі! Серія вебінарів від Інституту Transjus  і юридичного факультету університету Барселони, що спрямовані на академічне навчання та досвід для студентів та дослідників, які знаходяться в Україні продовжуються.

Запрошуємо всіх долучитися до вебінару, який відбудеться 11 квітня 2024 року о 12:00 (за київським часом).

Лектор заходу: Елісенда Кальвет Мартінез.

Elisenda Calvet Martínez є професоркою міжнародного публічного та кримінального права: кримінологія та міжнародні відносини.

Напрямками досліджень на яких спеціалізується лектор:  Правосуддя перехідного періоду, Міжнародне гуманітарне право, міжнародне кримінальне право, геноцид.

Нагадуємо, що вебінари проходять за участю Державного податкового університету та інших партнерів:

Для детального ознайомлення з інформацією та порядком денним вебінарів.

Реєстрація на вебінар за посиланням.

Посилання на зустріч.

Питання: координатор-запрошений професор Університету Барселони - Ольга Тильчик. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.