Transjus Інститут і юридичний факультет університету Барселони запрошують до серії вебінарів, спрямованих на академічне навчання та досвід для студентів та дослідників, які знаходяться в Україні.

До кожного вебінару будуть залучені фахівці з різних сфер права, публічного адміністрування, технологій.

Лектори-фахівці:

• Laura Luisa Huici Sancho - професор міжнародного публічного права Університету Барселони;
  • Elisenda Calvet Martínez - професор кафедри міжнародного публічного та кримінального права: кримінологія та міжнародні відносини;
  • Rosa M. García Teruel - доцент кафедри цивільного права Університету Барселони;
  • Nuria Pumar – професор кафедри трудового та господарського права, соціального забезпечення Університету Барселони;
  • Alejandro Turienzo – дослідник корпоративної кримінальної відповідальності.

Вебінари проходять за участью:

Реєстрація на вебінари за посиланням.

Питання: координатор-запрошений професор Університету Барселони - Ольга Тильчик. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Для детального ознайомлення з інформацією та порядком денним вебінарів.