Нещодавно в онлайн форматі відбулася гостьова лекція професора Болонського університету, консультанта віце-президента Комісії з питань закордонних справ Палати Парламенту Італії Фабріціо Фіорі для здобувачів вищої освіти навчально-наукового інституту права ДПУ. Це вже шоста зустріч професора зі студентами-правниками університету в рамках запланованого курсу «Основи міжнародного права».

Ф. Фіорі прочитав студентам лекцію на тему: «Міжнародні засоби врегулювання суперечок». В розрізі теми лектором були розглянуті дипломатичні, судові та інституційні засоби врегулювання міжнародних суперечок.

Хочемо висловити щиру подяку пану Фібріціо за цікаву та змістовну лекцію. Чекаємо на нову зустріч у березні!

Приєднуйтесь до цікавих зустрічей та поглиблюйте свої знання!

Разом до перемоги! Все буде Україна!