Цього тижня студенти Навчально-наукового інституту права ДПУ прослухали гостьову лекцію італійського практикуючого юриста та професора Болонського університету – Фабриціо Фіорі. Це вже третя зустріч лектора із здобувачами вищої освіти нашого закладу.

Як і минулого разу, пан Фабриціо розпочав з відповідей на питання студентів, які надійшли йому на електронну адресу. Кожен із слухачів отримав вичерпну відповідь, почерпнувши для себе багато цікавої та корисної інформації.

Тема гостьової лекції була присвячена питанню створення та зміні міжнародного права. Зокрема, італійський професор звернув увагу на проблему відсутності міжнародного законодавчого органу, розглянув співвідношення міжнародного договору та звичаєвого права.  У ході лекції було визначено місце «м’якого права» у системі сучасного міжнародного права.

Хочемо висловити щиру подяку Ф. Фіорі за цікаву та змістовну лекцію. Чекаємо на нову зустріч у грудні, сподіваємось, що вона пройде в офлайн форматі, адже професор має плани завітати до університету.

Приєднуйтесь до цікавих зустрічей та поглиблюйте свої знання!

Разом до перемоги! Все буде Україна!