Нещодавно здобувачі вищої освіти навчально-наукового інституту права Державного податкового університету мали можливість послухати лекцію на актуальну сьогодні тему: «Від конфлікту дискурсів до війни цивілізацій: мультимодальне конструювання національної ідентичності в контексті російсько-української війни».

В ролі гостьового лектора виступила стипендіатка програми JFDP (Junior Faculty Development Program) (Пенсильванія, США),  д.філол. н., професор, завідувачка кафедри англійської філології Волинського національного університету імені Лесі Українки Валентина Ущина, яка вже кілька років співпрацює з університетом, завжди бере участь у науково-комунікативних заходах ННІ права, зокрема кафедри правничої лінгвістики.

Валентина Ущина присвятила свою лекцію дослідженню дискурсивної природи російсько-української війни. Окремо були розглянуті питання   української національної ідентичності, конструювання ідентичності у дискурсі та конфлікт дискурсів (конфлікт світоглядів).

На завершення зустрічі, здобувачі вищої освіти ННІ права взяли активну участь в обговорені теми лекції. Отримавши відповіді на всі свої запитання, студенти подякували лектору за цікаву лекцію.