Нещодавно в Державному податковому університеті відбулася гостьова лекція на тему: «Адвокати та доходи, одержані злочинним шляхом: сприяння відмиванню грошей та боротьба з ним». В ролі лектора виступила викладач кримінології Школи соціальних наук Університету Манчестера доктор Кеті Бенсон. Послухати лекцію зібрались здобувачі вищої освіти навчально-наукового інституту права та навчально-наукового інституту економічної безпеки та митної справи, викладачі університету.

Свою лекцію Кеті Бенсон присвятила ролі, яку відіграють юристи у сприянні відмиванню грошей, зокрема кримінальному правосуддю та регулятивних реакціях на цю проблему. У своїй презентації лекторка спиралась на свій особистий досвід роботи у цій сфері та на опубліковану нею у 2020 р. книгу, де були висвітлені означені проблеми.

Тема лекції викликала великий інтерес, свідченням чого стали запитання студентів та жваве обговорення. Під час якого здобувачі вищої освіти розповіли Кеті Бенсон про те, що в Україні немає чітко визначеного механізму, що контролює доходи адвокатів.

На завершення зустрічі студенти та викладачі Державного податково університету щиро подякували гості за цікаву лекцію та отриманні знання.