Нещодавно в Державному податковому університеті відбулася гостьова лекція на тему: «Про практичні особливості у роботі адвокатів Канади, як країни common law». В ролі лектора виступила адвокат, представник Національної асоціації адвокатів України в м. Торонто (Канада) Ольга Бикова.

Послухати лекцію зібрались здобувачі вищої освіти та викладачі навчально-наукового інституту права Державного податкового університету.

Під час лекції були розглянути наступні питання:

• баррістер-солісітор як вид ліцензованого спеціаліста;
  • чому у юристів вузька спеціалізація;
  • відмінності між lawyer та paralegal;
  • практичні відмінності у спілкуванні між клієнтом та адвокатом на прикладі Канади та України

Тема лекції викликала великий інтерес, свідченням чого стали запитання студентів та жваве обговорення. На завершення зустрічі студенти та викладачі Державного податково університету щиро подякували гості за цікаву лекцію та отриманні знання.

З презентацією лекції Ольги Бикової можна ознайомитись за посиланням.