Нещодавно в Державному податковому університеті відбулася гостьова лекція на тему: «Професія адвоката в Канаді: виклики та можливості у міжнародній правовій практиці». В ролі лектора виступила адвокат, член Комітету з питань цінних паперів Асоціації адвокатів Онтаріо та засновниця компанії BAX Securities Law, що входить до десятки найкращих корпоративних бутик-фірм Канади за версією журналу Canadian Lawyers Барбара Хендріксон.

Послухати лекцію зібрались здобувачі вищої освіти та викладачі навчально-наукового інституту права Державного податкового університету.

Під час лекції Барбара Хендріксон поділилась своїм досвідом роботи адвокатом у Канаді, розповіла про особливості канадської правової системи, а також про те, як корпоративні юристи взаємодіють з міжнародними клієнтами та компаніями. Майбутні українські правники дізнались про специфіку адвокатської практики в різних юрисдикціях та отримали корисні поради щодо побудови кар’єри у міжнародному правовому полі.

Тема лекції та й сама лекторка викликали великий інтерес в аудиторії, свідченням чого стали запитання студентів, на які Барбара Хендріксон із задоволенням відповідала. Після жвавого обговорення теми лекції здобувачі вищої освіти ННІ права подякували лекторці за отримані знання, висловивши сподівання про можливість послухати ще її лекції в найближчий час.

Користуючись нагодою, хочемо висловити слова щирої вдячності завідувачу кафедри теоретико-правових дисциплін ДПУ, д.ю.н., професору Анатолію Шевченку та адвокату, представнику Національної асоціації України в м. Торонто (Канада) Ользі Биковій за ініціативи яких була організована дана зустріч. Завдяки таким заходам наші студенти отримують нові знання та досвід.

З нетерпінням чекаємо нових лекцій!