Київська школа державного управління імені Сергія Нижнього (КДПУ), Державний податковий університет Міністерства фінансів України (ДПУ) та Гарвардський клуб України організовують україно та англо-мовний захід «Український підхід до моніторингу та оцінювання ітеративної адаптації до проблем».

Ця гібридна подія є частиною «gʼLOCAL Evaluation Week» (Глобальна ініціатива з оцінки Світового банку та інших партнерів), темою якої є «Оцінка та трансформаційні зміни: баланс між амбіціями та реалізмом».

Підхід до вирішення складних проблем з готовністю експериментувати, ітеративно вдосконалювати рішення та адаптувати їх на основі отриманих уроків є основою методу Problem-Driven Iterative Adaptation (PDIA) і надає всебічну можливість побудувати спроможну Україну в умовах трансформаційних змін та викликів безпеки.

Спікерами будуть виступати:

Реєстрація за посиланням.

Онлайн-трансляція заходу.

Дата: 5 червня 2024 року

Час проведення:

• з 7:30 до 9:00 за східним часом США,
  • з 14:30 до 16:00 за київським часом.

Адреси проведення заходу:

• вул. Добровольчих батальйонів, м. Київ.
  • Державний податковий університет (Київська область, м. Ірпінь, вул. Університетська, 31, ауд. 102, корпус К)