Відбулася онлайн-зустріч в. о. ректора Дмитра Серебрянського з директоркою Університету фінансів землі Північний Рейн-Вестфалія у місті Нордкірхен (Федеративна Республіка Німеччина) пані Клаудією Поттгофф-Ковол та представниками Міністерства фінансів цієї землі.

До онлайн-зустрічі також доєдналися представники ДПУ: проректор з європейської інтеграції та цифрової трансформації Андрій Болдов, проректорка з наукової діяльності Олександра Смірнова, проректор з навчально-методичної діяльності Іван Шемелинець та партнери з Німеччини, а саме професор, доктор Мікер, пані Дікс і пан Шмітц з Міністерства фінансів і заступник директора Університету фінансів пан Кіршнер, а також керівник IT відділу Університету, пан Хюнінг.

Під час зустрічі були розглянуті наступні теми:

• Структура програми подвійного навчання в Німеччині.
  • Доступ до електронної бібліотеки.
  • Спільна організація та проведення заходів.
  • Розширення партнерської мережі.
  • Гостьові лекції.
  • Продовження залучення студентів Державного податкового університету до активностей іноземного вишу.
  • Підтримка студентів, мотивація до навчання та наукової діяльності.

Масштабні плани, які були обговорені під час зустрічі, передбачають тривалу співпрацю сторін та подальшу інтеграцію в європейський освітній простір.

Ми щиро вдячні нашим партнерам за конструктивний діалог та підтримку. Переконані, що завдяки спільним зусиллям ми зможемо досягти значних успіхів у реалізації запланованих проєктів, а наша співпраця буде й надалі зміцнюватися і розвиватися для реалізації нових та цікавих ініціатив.