Шановні викладачі, аспіранти і студенти, нагадуємо вам про наш Speaking Club!

У середу, 17 квітня, відбудеться друга зустріч Speaking Club, що було створено за ініціативи відділу міжнародних зв`язків  Державного податкового університету.

У нашому English Speaking Club фахівці відділу міжнародних зв’язків є модераторами дискусій, що допомагають розмові направлятись в правильне русло, а також не дозволяють дискусії згаснути і слідкувати за тим, щоб усі учасники клубу були залучені до обговорення.

Якщо ви маєте бажання підтягнути рівень своїх знань та навичок з англійської мови, поспілкуватись і цікаво провести час, то вам саме до нас!

Місце проведення: аудиторія 104, корпус  Р.

Дата та час: 17 квітня о 15:00.

Темою другої зустрічі буде: Meme Culture: How Memes Took Over The World.

Попередньо можете підготувати інформацію про свої улюблені меми та надіслати матеріали вашої підготовки на пошту відділу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Для реєстрації в Speaking Club просимо вас заповнити гугл-форму.

We look forward to meeting you at the Speaking Club!